Wielkopolskie / Skoki
Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 4 735 mkw położona w Skokach, przy ul. Rakojedzkiej.
Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, została dla niej wydana decyzja o warunkach zabudowy (do wglądu).
Wszystkie media są w drodze – prąd, woda, kanalizacja i gaz.
Duża powierzchnia działki pozwala na jej wyjątkową aranżację.
W części działki jest możliwość wykopania stawu, natomiast południowo-wschodnia część działki znajduje się na niewielkim wzniesieniu.
Graniczy z niewielkim laskiem sosnowym oraz trzema wieloletnimi wierzbami.
Nieruchomość położona jest na skraju nowego osiedla domów jednorodzinnych.
W okolicy znajdują się również większe lasy i wiele jezior.
Skoki, to małe miasto, które jest doskonale skomunikowane z Wągrowcem oraz Poznaniem – droga wojewódzka nr 196, PKP – szynobus co godzinę, PKS.
Od działki około 700 m do stacji pkp, do centrum miasta ok 1 km, a najbliższy sklep ok 130 m. W Skokach mamy m. in. halę widowiskowo-sportową, orlik, restauracje, markety, plac handlowy, pałac gotycko-renesansowy z parkiem.
—Zadzwoń i umów się na prezentację—
—Kupuj/Wynajmuj z MERKADOM NIERUCHOMOŚCI—
—Mieszkaj i ciesz się życiem!—
—Bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości—
—Zniżki na usługi kancelarii notarialnej przy transakcji—
—Obsługa formalności przy transakcji—
mail: m.heller@merkadom.pl
tel. 726 049 089