Targi mieszkań i domów w Poznaniu

W tym roku mieliśmy przyjemność być częścią wydarzenia, które cieszy się ogromną popularnością wśród deweloperów, inwestorów i klientów poszukujących nieruchomości.

24 i 25 września byliśmy dla Was dostępni na stoisku, które znaleźć mogliście pod nazwą „Kostrzyn i okolice – z nami masz wybór”. Wraz z zaprzyjaźnionym deweloperem przygotowaliśmy różnorodną ofertę nieruchomości. Klienci mieli szeroki wachlarz możliwości – od mieszkań z balkonami, przez dwupoziomowe mieszkania z ogródkami, domy w zabudowie bliźniaczej, aż do domów wolnostojących.

Głównym punktem naszej oferty było Osiedle Kwitnącej Wiśni – tu jesteś u siebie. W pełni ekologiczna inwestycja z mocno ograniczoną ilością lokali. Bardzo kameralna i nowoczesna propozycja. Niestandardowy projekt z odbiciem lustrzanym bliźniaków, zapewni komfort codziennego mieszkania.

Nie zabrakło też naszej perełki z Wierzyc – domów wtopionych w naturę. Otulonych lasem, nieopodal wody pozostałej po nieczynnej już żwirowni. Willowy projekt, z dużymi oknami oraz dowolnymi możliwościami aranżacji wnętrza. Produkt z półki premium, zdecydowanie dla klientów wymagającego i szukającego azylu od zgiełku miasta.

Chcieliśmy jak najlepiej przybliżyć Wam obie inwestycje. Pamiętajcie, że mamy też możliwość wykończenia ich pod klucz, skorzystania z usług architekta i doradcy finansowego.

Jak możemy
Tobie pomóc?

  Czytaj też
  Nowa sesja zdjęciowa za nami

  Piękną pogodę lipcową wykorzystaliśmy na sesję plenerową zespołu. Uznaliśmy, że Pałac Jaśminowy w Batorowie będzie doskonałym miejscem. Efekty nowej odsłony […]

  Czytaj całość
  Premiera Osiedla Kwitnącej Wiśni

  Tu jesteś u siebie. Osiedle Kwitnącej Wiśni to zupełnie nowy punkt na mapie Kostrzyna. Osiedle składa się z budynku czterolokalowego […]

  Czytaj całość
  Miniosiedle domów wolnostojących w Wierzycach

  Ruszamy ze sprzedażą naszych piękności. Wtopione w naturę, takie słowa będą odpowiednie. Z tyłu domów ściana lasu, między zabudową urocze […]

  Czytaj całość