Agnieszka Matuszewska

Agent ds. nieruchomości

Edukację rozpoczęła od ekonomii, jednak nieustannie ciągnęło ją w kierunku psychologii. W związku z tym wybrała coaching i doradztwo zawodowe, jako pochodne tej dziedziny. Wisienką na torcie edukacyjnym stały się studia podyplomowe o profilu psychologia biznesu. Na koniec rozpoczęła wymarzoną psychologię, gdzie aktualnie ma pauzę i być może wróci do niej za jakiś czas.

Głodna wiedzy, ciągle doszkalająca się i poszerzająca swoje horyzonty. Aktualnie skupiona na budowaniu fundamentów finansowych.

Kocha prace z ludźmi. Codziennie poznaje nowe osoby i ich historie, dzięki którym buduje swoje już wieloletnie doświadczenie w pracy z klientem. Od 15 lat pomaga osobom poszkodowanym w wypadkach, jak i rownolegle dba o bezpieczeństwo klientów, szyjąc im polisy na życie skrojone na miarę. Zazwyczaj była- i jest- to praca na stanowisku menedżerskim, co zawdzięcza swoim umiejętnością motywacyjnym i ogromnej wiedzy.

Nieruchomości odkryła niedawno i postanowiła kompleksowo połączyć je z ubezpieczeniami i odszkodowaniami. Doświadczenia prywatne i wcześniejsze zawodowe pozwalają jej sprawnie się po nich poruszać. Do pracy podchodzi z ogromną pasją i zaciekawieniem.

Najważniejsze wartości w życiu, to rodzina i harmonia. Według niej ciało zawsze musi zgadzać się z duszą! Każdego dnia dba o swoje Chi. Pełna optymizmu, uśmiechnięta, widząca wszystko w jasnych barwach, wulkan dobrej energii.

Prywatnie spełnia się jako mama trójki dzieci, którym daje przestrzeń na bycie sobą. Osobiście uważa, że dziecko niezależnie od wieku, zawsze ma prawo do swojego zdania. Wyznaje demokratyczne zasady, ale daleka jest bezstresowemu wychowaniu. Zakochana w jednym mężczyźnie, którego żoną jest od ponad 20 lat.

Nutka relaksu dla niej to książka, medytacja, joga, pilates i jej nowa (zaraz po mężu i dzieciach) miłość- qigong. Uwielbia muzykę filmową, dobry thriller oraz naturę. Dba o zdrowie, z pietyzmem sama hoduje warzywa i zioła.

Namaste.

 

Jak możemy
Tobie pomóc?

    Oferty