Najem

Właściciele nieruchomości na wynajem korzystają z naszych usług często cyklicznie, wracając po okresie poprzedniego najmu.

Różnie bywa z najemcami, a jeszcze różniej z dobrymi najemcami. Etap początkowy współpracy to uświadomienie o zagrożeniach, konsekwencjach, możliwościach prawnych. Przygotowujemy oferty, tak by trafiały w odpowiednie miejsce, pod dany profil najemcy, który ustalimy z właścicielem nieruchomości. Już podczas kontaktu telefonicznego naszą rolą jest wstępna weryfikacja. Prezentacje przeprowadzamy tak, by jak najbardziej poznać przyszłego lokatora. Pomagamy, podpowiadamy z doświadczenia czego warto unikać, a co wg nas będzie rozsądnym rozwiązaniem. W ostatnim czasie najem okazjonalny (w przypadku mieszkać) staje się najczęściej wybieraną opcją. Staramy się by transakcja była jak najmniej obsługowa dla właściciela, formalności i organizacja jest pod naszą kontrolą.

Osobom poszukującym pomagamy trafić w miejsce bezpieczne, gdzie współpraca z drugą stroną będzie przyjemnością, nie męką. Jeśli nie ma Ciebie na miejscu, to nie jest dla nas przeszkodą. Przeprowadzimy wszystko tak, byś mógł swobodnie się ulokować po przeprowadzce. Podpowiemy jakie ceny i lokalizacje są godne uwagi. Zadbamy o komfort przy uzgadnianiu warunków najmu. Dobra umowa będzie kluczem do spokojnego mieszkania.

Jak możemy
Tobie pomóc?

  Nasze usługi

  Sprzedaż
  Właściciele nieruchomości to główni klienci naszego biura.
  Zobacz więcej
  Zakup
  Klientom poszukującym pomagamy znaleźć miejsce, które stanie się bezpieczną przystanią.
  Zobacz więcej
  Najem
  Osoby szukające tymczasowego lokum znajdą u nas wsparcie.
  Zobacz więcej
  Obsługa deweloperów
  Specjalizujemy się w kameralnych podpoznańskich inwestycjach.
  Zobacz więcej
  Obsługa inwestorów
  Pomagamy lokować wolne środki w przemyślany sposób zapewniający długofalowe zyski.
  Zobacz więcej
  Doradztwo finansowe
  Nasi klienci, zupełnie bezpłatnie, są pod opieką doradcy kredytowego z wieloletnim doświadczeniem.
  Zobacz więcej
  Doradztwo prawne
  Wspieramy się stałą współpracą z prawnikiem oraz notariuszami.
  Zobacz więcej
  Usługi architekta
  Klienci mogą skorzystać z usług zaprzyjaźnionej, niezwykle kreatywnej architektki.
  Zobacz więcej
  Zarządzanie najmem
  Usługa skierowana do osób wyjeżdżających lub takich, które chcą czerpać zyski, a nie chcą angażować się w obsługę najemcy.
  Zobacz więcej
  Dzierżawa nieruchomości
  Opcja dla osób posiadających nieruchomości, z których chcą czerpać stałe długoletnie zyski bez swojego zaangażowania czasowego.
  Zobacz więcej