Agnieszka Urbańska

Agent ds. nieruchomości

Absolwentka dwóch kierunków studiów na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Od 2015 roku realizuje się w branży nieruchomości. Aktualnie właścicielka biura Merkadom Nieruchomości, gdzie każdego dnia realizuje wartości, którymi kieruje się w życiu.

Wielbicielka dobrego stylu, u której zachwyt wywołują klimatyczne wnętrza, nieruchomości z duszą i starocie. Uwielbia połączenie starego z nowym.

Zachwyca ją piękno, w każdym wydaniu. Miłośniczka natury i zdrowego stylu życia. Wierzy w codzienne cuda i magiczne rozwiązania a siebie uważa za szczęściarę.

 

Odnajdzie się w każdych warunkach, bo wszędzie czuje się świetnie. Uwielbia ludzi i zwierzęta, ogromnie ceni poczucie humoru i szczerość.

Mocno stawia na rozwój duchowy oraz intuicję. Wytrwałość i konsekwencja to jej drugie imię. Wierzy, że nie ma sytuacji bez wyjścia, dlatego walczy do końca, nawet jeśli oznacza to całkowite odpuszczenie. Mimo potknięć zawsze potrafi się podnieść do dalszej drogi – silniejsza i pewniejsza. Słucha kierunków, które wyznacza jej serce. Doświadczenia nauczyły ją mieć zaufanie do siebie i do tego, co każdego dnia przynosi życie.

Kocha kwiaty, sukienki, buty i kolczyki. Dla niej nie ma białe-czarne, wszystko w życiu jest kolorowe. Kolekcjonuje ręcznie robione przedmioty i książki rozwojowe. Od lat w duszy grają jej taneczne rytmy salsy i bachaty. Prywatnie można ją spotkać z pędzlem i sztalugą, na trasie biegowej, rolkowej albo rowerowej

Jak możemy
Tobie pomóc?

    Oferty