Mikołaj Mikita

Agent ds. nieruchomości

Piękna dusza, empatia i mądry człowiek.

Przez wiele lat w Londynie zajmował się marketingiem eventowym. Pracując jako projekt menadżer, mógł rozwinąć doskonale zmysł organizacyjny, dzięki łączeniu wszystkich części układani z przeróżnych wydarzeń.

Praca w branży eventowej dla wiodących, światowych marek, m.im. Aston Martin, Marc Jacobs, nauczyła do wytrwałości, działania pod presją czasu, zarzadzania dużym zespołem i wykonywania rzeczy niemal niemożliwych.

Lubi niestandardowe rozwiązania, jest kreatywny i samodzielny. Życie nauczyło go szybko adaptować się do nowych sytuacji. Nie znaczy to, że dopasowywać się, bo własne zdanie ma zawsze.

Zainteresowanie analizą techniczną, inwestowaniem na rynkach walutowych oraz na giełdzie papierów wartościowych poprowadziło go w stronę bezpieczniejszych aktywów, jakimi są nieruchomości.

Swoją drogę rozpoczął od inwestowania, aktualnie postawił się z innej strony – doradcy.

Prywatne doświadczenia pozwalają mu dzisiaj doskonale wczuć się w perspektywę klienta, działać niekonwencjonalnie i obsługiwać szeroki przekrój tematów nieruchomościowych.

Ceni sobie szczerość, uprzejmość i dobry humor, bo przecież to nic nie kosztuje.

Mikołaj kocha podróże a w wolnym czasie zajmuje się produkcją muzyki, djingiem ora promowaniem muzyki elektronicznej w poznańskich klubach.

Jak możemy
Tobie pomóc?

    Oferty