Miniosiedle domów wolnostojących w Wierzycach

Ruszamy ze sprzedażą naszych piękności. Wtopione w naturę, takie słowa będą odpowiednie. Z tyłu domów ściana lasu, między zabudową urocze brzóski, obok akwen wodny pozostały po nieaktywnej żwirowni.

Działki na których posadowione są nieruchomości to ponad 1000m2, same powierzchnie domów ok 155m2. Wnętrza do własnego zaaranżowania, aktualnie brak ścianek działowych. Każdy klient może stworzyć swoją unikalną przestrzeń, dostosowaną wyłącznie do swoich potrzeb. 

Piękny projekt z dużymi oknami, co doświetla doskonale wnętrze, daje ogromne poczucie przestrzeni, ale też tworzy niepowtarzalny charakter tych nieruchomości.

My się zakochaliśmy od razu, a jak Wam się podoba❓Miejsce i projekt zdecydowanie dla osób wymagających. Dla tych którzy kochają zieleń, spokój i cenią sobie wysoki standard budowy.  

Jak możemy
Tobie pomóc?

  Czytaj też
  Nowa sesja zdjęciowa za nami

  Piękną pogodę lipcową wykorzystaliśmy na sesję plenerową zespołu. Uznaliśmy, że Pałac Jaśminowy w Batorowie będzie doskonałym miejscem. Efekty nowej odsłony […]

  Czytaj całość
  Premiera Osiedla Kwitnącej Wiśni

  Tu jesteś u siebie. Osiedle Kwitnącej Wiśni to zupełnie nowy punkt na mapie Kostrzyna. Osiedle składa się z budynku czterolokalowego […]

  Czytaj całość