Premiera Osiedla Kwitnącej Wiśni

Tu jesteś u siebie.

Osiedle Kwitnącej Wiśni to zupełnie nowy punkt na mapie Kostrzyna. Osiedle składa się z budynku czterolokalowego oraz 7 budynków w zabudowie bliźniaczej. Razem 18 nowych miejsc dla osób szukających lokum z ogródkiem i miejscami postojowymi. 

Działki w pełni uzbrojone. Budynki wykonane w technologii tradycyjnej. Do budowy wykorzystano materiały wysokiej jakości.

Nowoczesny projekt, w przypadku bliźniaków tworzy połówki będące lustrzanym odbiciem. Nowym właścicielom zapewni to ogromny komfort użytkowania części zielonej. Odległości od budynku i ich rozmieszczenie dają swobodę sąsiedzką. Płaski dach oraz nietypowa elewacja ze żłobieniami, nadaje niepowtarzalny charakter temu miejscu.

Zastosowano rozwiązania, które pozwalają na bycie całkowicie ekologicznym, co dla wielu ludzi w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne. Rekuperacja, ogrzewanie z napowietrznej pompy ciepła, przewidziano również przepusty do montażu fotowoltaiki na dachu, te kwestie przyczynią się do dbania o środowisko.

Domy i mieszkania w układach dzielących strefę dzienną (dół) od nocnej (góra). Partery zaaranżowane pod salon, kuchnię i łazienkę. Piętro jest częścią sypialnianą. Co ważne, rozkład okien pozwala na dowolną aranżację kuchni. W mieszkaniach jest ona oddzielna, z kolei w bliźniakach można zostawić otwartą przestrzeń i aneks lub dla osób lubiących tradycyjne rozwiązania- zamknąć. Układ zapewni komfortowe życie codzienne. 

Metraże 73,6-106-9m2.

Ceny już od 520tys.

Jak możemy
Tobie pomóc?

  Czytaj też
  Targi mieszkań i domów w Poznaniu

  W tym roku mieliśmy przyjemność być częścią wydarzenia, które cieszy się ogromną popularnością wśród deweloperów, inwestorów i klientów poszukujących nieruchomości. […]

  Czytaj całość
  Miniosiedle domów wolnostojących w Wierzycach

  Ruszamy ze sprzedażą naszych piękności. Wtopione w naturę, takie słowa będą odpowiednie. Z tyłu domów ściana lasu, między zabudową urocze […]

  Czytaj całość
  Nowa sesja zdjęciowa za nami

  Piękną pogodę lipcową wykorzystaliśmy na sesję plenerową zespołu. Uznaliśmy, że Pałac Jaśminowy w Batorowie będzie doskonałym miejscem. Efekty nowej odsłony […]

  Czytaj całość